РЕЗУЛТАТИ ОТ НАЦИОНАЛНО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ „ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ“ – СУ “ВАСИЛ ЛЕВСКИ”, РУСЕ

НАЦИОНАЛНО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ „ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ“ – протокол с резултатите на учениците от 5. клас

Име, презиме, фамилиядекларациякласУчилищеНаселено мястоОбластзадачи
1-10
задачи
11-20
задачи
21-24
задача
25
задача
26
ОБЩ БРОЙ
ТОЧКИ
1Велина Велизарова РаневаДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе21400025
2Лъчезар Илков ДаневДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе151650036
3Пресияна Пламенова ВелеваДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе211600037
4Радина Владимирова ВеликоваДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе18800026
5Цветина Цветелинова ГенчеваДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе21850034
6Янислав Ивайлов ДрянковДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе181200030
7Кристиан Светославов КюрановДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе271600043
8Камен Николаев ДимитровДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе182050043
9Ирена Христова СтояноваДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе211200033
10Никол Валери РадановаДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе21800029
11Пламен Ивайлов ПавловДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе151250032
12Симеон Савов СавовДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе218100039
13Деа Деянова РадеваДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе151650036
14Йоанна Маноловa ЙордановаДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе31200015
15Калоян Стефанов ВалентиновДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе181650039
16Лора Александрова КоварщенДА1СУ "Васил Левски"РусеРусе121200024
Име, презиме, фамилиядекларациякласУчилищеНаселено мястоОбластзадачи
1-10
задачи
11-20
задачи
21-24
задача
25
задача
26
ОБЩ БРОЙ
ТОЧКИ
1Цветелина Росенова РусановаДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе12850025
2Борислав Венциславов Димитров ДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе9400013
3Максим Ивайлов СтефановДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе212050046
4Кристина Георгиева СлавейковаДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе211200033
5Алекс Николаев Николов ДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе12400016
6Езги Ержанова МехмедоваДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе15800023
7Тунай Тунджер ХюсеинДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе9850022
8Янислав Евгениев Трендафилов ДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе15850028
9Борис Стефанов ТодоровДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе151650036
10Огнян Бранимиров ИвановДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе98105032
11Мартин Георгиев ГеоргиевДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе121250029
12Моника Александрова ДончеваДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе98100027
13Георги Николов Стоянов ДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе1516100041
14Йоан Николаев АтанасовДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе6850019
15Велизар Велизаров Петров ДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе151250032
16Денис Кемал КемалДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе1820150053
17Емир Сунай МустафовДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе121250029
18Синем Нерминова ИджабиеваДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе21850034
19Слави Николаев СавовДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе1216100038
20Дария Свилен ГеоргиеваДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе211250038
21Ана Руменова БалтаджиеваДА2СУ "Васил Левски"РусеРусе12800020
Име, презиме, фамилиядекларациякласУчилищеНаселено мястоОбластзадачи
1-10
задачи
11-20
задачи
21-24
задача
25
задача
26
ОБЩ БРОЙ
ТОЧКИ
1Лъчезар Красенов КюрановДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе301250047
2Преслава Атанасова ПеневаДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе27800035
3Елизабет Владимирова ШоповаДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе2112150048
4Преслава Ивайлова ИвановаДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе24000024
5Теодор Павлов ПавловДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе24455038
6Геновева Николаева МариноваДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе241200036
7Самуил Иванов ИвановДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе3016200571
8Николай Николаев ПетковДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе241600040
9Светослав Иванов ЗлатевДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе3028150073
10Пламена Пламенова ПетроваДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе2716100053
11Даная Цветомирова БорисоваДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе188100036
12Карина Миленова ГеоргиеваДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе15050020
13Иван Петров ПетровДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе21050026
14Бояна Мариянова ГабровскаДА3СУ "Васил Левски"РусеРусе3016100056
Александра Стефанова ЙордановаДА3СУ "Васил Левски"РусеРусене е участвал
Име, презиме, фамилиядекларациякласУчилищеНаселено мястоОбластзадачи
1-10
задачи
11-20
задачи
21-24
задача
25
задача
26
ОБЩ БРОЙ
ТОЧКИ
1Андреа Мартинова СтояноваДА4СУ "Васил Левски"РусеРусе152850048
2Любомир-Матеос Антоклис КаисисДА4СУ "Васил Левски"РусеРусе3036150081
3Пресияна Петрова КалиноваДА4СУ "Васил Левски"РусеРусе2720100057
4Симеон Драгомиров СтефановДА4СУ "Васил Левски"РусеРусе3040150085
5Дебора Димитрова ЗарковаДА4СУ "Васил Левски"РусеРусе2420150059
6Йоана Светославова ЙордановаДА4СУ "Васил Левски"РусеРусе302450059
7Алекса Билгин ЕтемДА4СУ "Васил Левски"РусеРусе2132100063
8Денис Пламенов ИвановДА4СУ "Васил Левски"РусеРусе211250038
9Анджело Светлозаров СтефановДА4СУ "Васил Левски"РусеРусе272000047
10Мерве Мехмедова НеджатиеваДА4СУ "Васил Левски"РусеРусе2420150059
Георги Вихренов КолевДА4СУ "Васил Левски"РусеРусене е участвал
Берфу Танер ШекирДА4СУ "Васил Левски"РусеРусене е участвал
Борислав Венелинов МитуцовДА4СУ "Васил Левски"РусеРусене е участвал
Баръш Мехмедов ЮсеиновДА4СУ "Васил Левски"РусеРусене е участвал